בפונטה קאנה , איזור הנופש המוביל ברפובליקה הדומיניקנית תמצאו את חופשת החלומות שלכם, נופש שכולו פנטזיה במלונות הטובים ביותר.

אתם מוזמנים ליהנות מחופשה של 8 ימים ו-7 לילות במלונות הטובים בפונטה קאנה,
סיורים מודרכים ייצאו לאטרקציות שונות באיזור פונטה קאנה ובאיים מסביב.
ספיריט הפקות עולם מציעה כל השנה את פונטה קאנה בטיסות סדירות, לחופשה חלומית במיטב המלונות במחירים מפתיעים.

תעודת זהות של הרפובליקה הדומיניקנית

שם מלא: הרפובליקה הדומיניקנית (The Dominican Republic)
שטח: 48,670 קמ"ר
אוכלוסייה: 10,478,756
עיר בירה: סנטו דומינגו (2.9 מיליון תושבים)
שפות: ספרדית, אנגלית בניב מקומי
דת: 95% קתולים, 5% - שאר הדתות
ממשל: רפובליקה דמוקרטית (עצמאות: 27 פברואר, 1844)
הרפובליקה הדומיניקנית יושבת על חציו המזרחי של האי היספניולה. מעטים יודעים, אך זהו האי אליו הגיע כריסטופר קולומבוס כאשר גילה את יבשת אמריקה. מאז 1492 יושב האי ע"י סוחרים ספרדים, צרפתים ואמריקאים. ניתן לראות את השפעתם על האדריכלות, הערים והסגנון המיוחד של המדינה הקסומה הזו. ב-1670 נבנתה העיר הראשונה סנטו דומינגו – כיום בירת הרפובליקה הדומיניקנית. 
 
החופשה באיים הקריביים

אם אתם רוצים חופשה המשלבת נוף וטבע מרהיבים עם תרבות תוססת והיסטוריה, הקריביים הם המקום. היכן תוכלו למצוא חופשה מושלמת יותר עבור כל המשפחה? באזורי הבילוי החדשים והמודרניים כגון פונטה קאנה או סמנה (Samana) תוכל לחוות את כל ההרפתקאות האפשריות, מרוכזות באי אחד.
 
 

בעלי חיים וצמחים

ברפובליקה הדומיניקנית , הצמחייה הירוקה העזה פורחת כל השנה, ורוב הקרקע הצפוני באי מכוסה בצמחיה טרופית. בדרום האי שחון יותר, מכיוון שרכס ההרים העובר במרכז האי עוצר את העננים והגשמים מלרדת דרומה. ישנם מינים רבים של ציפורים, חיות קטנות ודגים. את רוב מיני החיות הביאו איתם האירופאים כשהגיעו למדינה, וכיום שני מיני החיות המקוריים היחידים הקיימים על האי הם ה"סולודון" וה"הוטיה", שניהם ממשפחת העכברים. חיית הים המפורסמת ביותר היא ה"מנאטי" (manatee), ששם החיבה שלה היא "פרת הים". יונקי-הענק האלו, שיכולים להגיע לאורך 3.5 מטר, חיים מצמחים בקרקעית הים.

 

מזג האוויר בקריביים

 בקריביים מזג אוויר חמים וטרופי כל השנה. יום טיפוסי הוא שמשי, או מעט מעונן. הטמפרטורות הממוצעות נעות בין 25-31 מעלות צלסיוס. העונה הקרירה יותר היא בין נובמבר לאפריל, והעונה החמה ביותר היא בין מאי לאוקטובר. עונת הגשמים היא בין יוני לנובמבר, והעונה היבשה היא בין דצמבר למאי.

 

חיסונים ותרופות

ניתן לקבל מידע בלשכות המחוזיות של משרד הבריאות. חברת "ספיריט" אינה מוסמכת לתת ייעוץ בנושאי חיסון ומחלות.

פרטי לשכת הבריאות - ת"א: רחוב הארבעה 12, טלפון 03-5634848.
חשמל: המתח החשמלי בבתי המלון הוא 110 וולט, 60 הרץ. יש להצטייד במתאם חשמל, ניתן לבחור מתאם חשמל לשקע אמריקאי (מוצרי חשמל אמריקאיים עובדים ללא בעיה).
מטבע (כסף): פזו דומיניקני (Dominican Peso)  או בקיצור DOP אך ניתן להשתמש בדולרים אמריקאים USD , או אירו (EUR) ברוב האזורים התיירותיים.
שער החליפין: כ- 45.48 פזו דומינקנים לדולר אמריקאי וכ-50.32 פזו דומיניקנים ליורו. ( נכון למרץ 2016)
בתוך המלונות, ניתן להשתמש בדולרים אמריקאים, בתוך העיירות ואזורי הקניות עדיף להשתמש בכסף מקומי.

 

איזור זמן

ישראל מקדימה את הרפובליקה הדומיניקנית בשש שעות (כאשר אצלנו שעון חורף), ז"אUTC -4.


קידומת טלפון בינלאומית: 809+, 829+, 849+