בואו ליהנות מחבילת הסיורים שתחשוף בפניכם את הרפובליקה הדומיניקנית

3 ימי סיור ברפובליקה הדומיניקנית עם מדריך שיתנו לכם טעימה מהשפע והגיוון שיש לקריביים להציע:
נהיגת באגי , ביקור בסנטו דומינגו  ושיט לאי סאונה.

עלות לאדם לחבילת הסיורים:  300$ בלבד

 

סנטו דומינגו הבירה

יום שלם לגילוי עברה של הרפובליקה אשר את היסודות להתיישבות המערבית הניח לא אחר מאשר ...כריסטופר קולומבוס.

מורשתם של הכובש הספרשי ניכרת בכול אתר בעיר סנטו דומינגו ואילו זיכרם של השבטים הילידים כמעט ונמחה . נסייר במרכז העיר הקולוניאלי ובו מבנים מרשימים בסגנון ספרדי המזכירים את הוואנה העתיקה. סמטאות צרות, בתי אבן מסותתים, כיכרות מפוסלות ,רוכלי רחוב , מוזיקאים המנגנים מוזיקה  סוחפת וברים המשקים את העוברים ושבים במשקה רום מסורתי. חוויה אותנטית המחזירה אותנו למאות הקודמות ומשרה אווירה לטינית מיוחדת .את הסיור נתבל בארוחת צהריים טיפוסית המשלבת מוזיקה חיה וריקודים ספונטניים קצת "מרינגה" סלסה ועוד עם מלצרי המקום החביבים .

 

הרפתקאת "BUGGIES" רכבי 4X4 באזורי החופים (חצי יום)

סיור מעולם אחר.

הסעת בוקר לאזור היציאה שם נתקבל על יד המדריכים המקומיים שיסבירו לנו את הדרך הבטוחה לנהוג בכלי הרכב והוראות בטיחות.

זוגות זוגות נעלה על הרכבים ונצא למסע מיוחד עם המדריך בדרכי עפר ושאר מכשולים מאפיינים.

בנוסף לכול  אלה אנחנו נחצה שדות קנה סוכר חוות של מגדלי טבק וקפה ואף נזכה להיפגש עם משפחה מקומית ללגום מהקפה המשובח ולטעום ממגוון  פירות טרופיים ...שדות אורז ושאר מאפייני השטח הירוק ילוו אותנו לעבר חוף" מקאקו" המקסים שם נוכל להתרענן ברחצה במימי הים.

בהמשך לעבר המערה RANCHO CUEVA שם נשטוף את עיננו בגלגול סיגרים משובחים,ליקר מקומי ושוב לטבול במימי הבריכה הטבעית שיוצרת המערה.

 

סאונה – שייט קסום לחולות הלבנים (יום שלם)

הסיור המומלץ ביותר לאוהבי ים שייט ונוף מופלא ...

איסוף בוקר אל ספינת הקטמרן הממתינה לנו על החוף ,הפלגה רגועה במימיו הצלולים של הים הקריבי זוהר השמש משתקף במים הצלולים ומשרה שלווה... אך על הסיפון הצוות והנוסעים עסוקים ב...מוזיקה ריקודים...ומשקאות רום וקלים המסייעים למצב הרוח המרומם. בהגיענו לאי המתנשא מעל המים כדיונת חול לבן בוהק מעוטר בעצי דקל, נרד אל החוף לצלילי מוזיקה מקומית ונוכל להשתרע על החול או לחילופין לעשות "שנורקלינג"  או לעסוק בפעילות ימית המוצעת במקום (בתשלום). ארוחת צהריים בגנון  BBQ ,שתייה ללא הגבלה יהיו מנת חלקנו במהלך ארוחת הצהריים הקצבית. בתום היום נעשה את דרכנו חזרה לנמל בספינה מהירה.

יום נפלא על הים....